COMPETITIE

Standen in de competitie

UBT algemeen

De standen



Competitieschema 2016/2017

Overgansklasse TVZ1

Overgangsklasse TVZ2

Overgansklasse TVZ3

Tweede klasse TVZ4

Derde klasse TVZ5




Schema Thuiswedstrijden


Zaalbezetting 2016/2017




 




     

   









































































































































Verenigingen bij de UBT aangesloten (seizoen 2013-2014):




























EOB Europees Octrooibureau, Patentlaan 2, 2288 EE Rijswijk, tel. 070-3402040 















(ingang achterzijde EOB complex Tinbergenstraat ; altijd een legitimatiebewijs tonen aan de portier; zwarte zolen verboden)















DINSDAG  om 19.30 UUR  tot max. 22.30 uur (op twee tafels tegelijkertijd)















P. Diot, Dedemsvaartweg 309, 2545 DD Den Haag, tel overdag: 070-3403282, tel ’s-avonds: 070-3292724; mobiel: 06-48558287, 















e-mail: pdiot@epo.org of eobping@gmail.com
                           














FRM Forum '72,  P. van Vlietlaan 35, Rijswijk















DINSDAG 19.45 UUR















H. Hoitingh, Dag Hammerskjoldstraat 5, 2552 PM Den Haag, tel 070-3978019, e-mail: he.hoitingh@casema.nl














                           
HPSV Haaglands Politie Sportvereniging, Burg. Patijnlaan 35, 2585 BG Den Haag, tel 070-4242290















Alle gasten moeten zich melden in de toegangshal Burg.Patijnlaan 35 en dienen zich daar te legitimeren. 















Na de ontvangst van een toegangspas worden de gasten afgehaald door één van de HPSV-leden. 















DONDERDAG 19.30 UUR















P. Bredenhorst, M. v.Steelaan 446, 2273 GC Voorburg, tel 070-3993290, e-mail: p.bredenhorst@gmail.com














                           
SALM SALAMANDERS, Veenbes 17, 2291 NT Wateringen, tel 0174-296282















DONDERDAG 20.00 UUR 















J. Klappers, Keukenhoflaan 68, 2548 PB Den Haag, tel huis 070-3979186 of 06-41918924, e-mail: klappost@hotmail.com 














                           
SDU 's-Lands Drukkerij en Uitgeverij, Marie Heinenweg 15, 2533 SX Den Haag, tel 070-3668650















WOENSDAG 19.30 UUR















G. Kroon, Weerselostraat 9, 2541 VM Den Haag, tel huis 070-3672429, tel werk 070-4143575, e-mail: gpm.kroon@casema.nl














                           
SEL Snel en Lenig, Sporthal De Schulpwei, Dr. Mansveldkade 1, Wassenaar, tel 070-5111180















WOENSDAG 19.30 UUR (op tijd aanwezig i.v.m. sluiting om 22.30 uur en straatschoenen/zwarte zolen verboden!)















T. Beuman, Tuinpad 34, 2242 TC Wassenaar, tel 06-55950660, e-mail: tbeuman@online.nl














                           
SVGT Sla Vooral Goed Terug, hoek Hoogeveenlaan/Wapserveenstraat 507 (kelder), 2545 KX Den Haag















Melden bij Intercom hek en instructies volgen. Verboden te roken in het gehele gebouw alsook straatschoenen en zwarte zolen!















DONDERDAG 19.45 UUR (uiterlijk)!















P. Terpstra, Sir Winston Churchilllaan 400, 2285 SL Rijswijk, tel huis 070-3939824 of 06-53868292, e-mail: sir.terp@zonnet.nl














                           
TTVB Tafeltennisvereniging Buytenrode, César Franckrode 60a, Zoetermeer.















MAANDAG EN VRIJDAG 19.30 UUR (zaal open); aanvang 19.45 tot 22.30 UUR















W. Wenning, Dumeelaan 364, 2722 ZH  Zoetermeer, tel huis 079-3311511 of 06-52222048, e-mail: w.wenning@kpnmail.nl














                           
TVZ Tafeltennisvereniging Zuiderpark, Marie Heinenweg 15, 2533 SX Den Haag, tel 070-3668650 of 06-23339956















DONDERDAG 19.45 UUR















P. van der Bol, Mr. J. Meermanstraat 19, 2552 KR Den Haag, tel 070-3452694, e-mail: pvanderbol@gmail.com














                           
VEW Verkeer en Waterstaat, Veldzicht 20, 2543 RT Den Haag, tel 070-3290453



















MAANDAG EN DONDERDAG 19.45 UUR















Mevr. M.de Wolf, R. Holstlaan 1119, 2624 KM Delft, tel huis 06-20059795, e-mail: dezevendehemel@ziggo.nl














                           
VVV Tafeltennisvereniging Veni Vidi Vici, de "Batstee", v. Ruysdaellaan 95, 2264 TA Leidschendam, tel 070-3200563















MAANDAG EN VRIJDAG 20.00 UUR















E. Izeboud, Kerkweide 27, 2265 DM Leidschendam, tel 070-3209894, e-mail: amrs@kpnmail.nl














                           
WDK Wijkvereniging De Kruin, Acaciastraat 178a (wijkgebouw), Den Haag, tel 070-3630053















DINSDAG 19.30 UUR















W. Rietbroek, Athenesingel 62, 2548 TH Den Haag, tel huis 06-52128988 knt 070-4416315, e-mail: wj.rietbroek@pzh.nl of rietduif@gmail.com
















































































































De gegevens van het  UBT  bestuur:














R. de Wolf (voorzitter)
Roland Holstlaan 1119, 2624 KM  Delft, tel. 06-23327695 
e-mail: dezevendehemel@ziggo.nl
















                   

A. Uileman (secretaris)
IJsvogellaan 13, 2261 DL  Leidschendam, tel. 070-3200631
e-mail: andre.uileman@ziggo.nl
















                   

André Leijh
Everweide 1, 2727 GV  Zoetermeer, tel. 06-15004960
IBAN NL16INGB0000120400  t.n.v. penningmeester UBT te Zoetermeer
e-mail: aleijh@planet.nl
















                   

Ymke Thomas - v.d. Werff (commissaris voor toernooien en bekerwedstrijden)
Voorburgseweg 72, 2264 AH  Leidschendam, tel. 070-3277870
e-mail: gj.thomas@planet.nl
















                   

Jeannette van der Valk (competitieleider)
Westergosingel 92, 2548 NC  Den Haag, tel. 070-3213732
e-mail: jvdvalk44@hotmail.com 
















                   

Redactiecommissie:














R. de Wolf 
Roland Holstlaan 1119, 2624 KM  Delft, tel. 06-23327695
e-mail: dezevendehemel@ziggo.nl





Samenstelling  teams  TVZ   2014  -  2015






TVZ 1 TVZ 2 TVZ 3 TVZ 4 TVZ 5 TVZ 6






Patrick Hansen Fred Hoogendoorn Johan Roeters Heinz Riemann Joop Roeters Leo Noordijk






Nico van Houten Frans Zuidwijk Eef te Pas Frank Wouters Bas Mullekes Maurice Lieshout






Joop Hansen Joop Brouwer Waldemar Kopiel Richard Kuijper Hans Prins Hans Overvoorde







Raymond Nengerman Christian Blokpoel
Rob in`t Hout Louis Groenendijk










Rob van der Bol Paul van der Bol












Ere Ere Overgangs 1e klasse 1e klasse 3e klasse












Rob van der Bol is toegevoegd in team 5 maar zal alléén in noodgevallen spelen






Paul van der Bol is toegevoegd in team 6 maar zal alléén in noodgevallen spelen






Peter Melet zal géén wedstrijden meer spelen, maar uiteraard wel lid blijven van de UBT






Maarten Verpoort zal géén wedstrijden meer spelen, maar uiteraard wel lid blijven van de UBT

Veel plezier!














.

ereklasse a






ereklasse b






ereklasse c





.

ma1-sep.TTVB2-TVZ1
ma1-sep.TTVB1-FRM2
do4-sep.SVGT1-FRM1

.

do4-sep.SVGT2-SEL1
di2-sep.EOB1-SALM1
do11-sep.TVZ2-SVGT1

.

wo10-sep.SEL1-TTVB2
di9-sep.FRM2-EOB1
di16-sep.FRM1-TVZ2

.

do11-sep.TVZ1-SVGT2
do11-sep.SALM1-TTVB1



.

ma15-sep.TTVB2-SVGT2
ma15-sep.TTVB1-EOB1



.

wo17-sep.SEL1-TVZ1
do18-sep.SALM1-FRM2



.
























.

overgangsklasse a






overgangsklasse b






overgangsklasse c





.

wo3-sep.SDU1-VEW1
wo3-sep.SDU2-TVZ3
do4-sep.SVGT3-SALM2

.

di9-sep.VEW1-WDK1
do11-sep.TVZ3-VVV1
ma8-sep.TTVB3-SVGT3

.

di16-sep.WDK1-SDU1
vr19-sep.VVV1-SDU2
do18-sep.SALM2-TTVB3

.












.












.












.
























.

eerste klasse a






eerste klasse b






eerste klasse c





.

do4-sep.HPSV1-SVGT4
do4-sep.HPSV2-SALM3
wo3-sep.SDU3-VEW2

.

do11-sep.SVGT4-TVZ5
do11-sep.SALM3-TVZ4
di9-sep.VEW2-EOB2

.

do18-sep.TVZ5-HPSV1
do18-sep.TVZ4-HPSV2
di16-sep.EOB2-SDU3

.












.












.












.
























.

tweede klasse a






tweede klasse b






tweede klasse c





.

ma1-sep.VVV2-TTVB4
di2-sep.EOB3-SVGT5
di2-sep.FRM3-SALM4

.

wo3-sep.SEL2-VEW3
do11-sep.SVGT5-FRM4
do11-sep.SALM4-TTVB5

.

ma8-sep.TTVB4-SEL2
di16-sep.FRM4-EOB3
vr19-sep.TTVB5-FRM3

.

di9-sep.VEW3-VVV2







.

ma15-sep.VVV2-SEL2







.

di16-sep.VEW3-TTVB4







.
























.

derde klasse a






derde klasse b






derde klasse c





.

ma1-sepVVV4-SVGT7
wo3-sep.SDU4-SALM5



.

di2-sepFRM5-SALM6
do4-sepSVGT6-VVV3



.

do11-sepSALM6-VVV4
do11-sep.SALM5-SVGT6



.

do11-sep.SVGT7-FRM5
vr12-sepVVV3-SDU4



.

di16-sep.FRM5-VVV4
do18-sep.SALM5-VVV3



.

do18-sep.SALM6-SVGT7
do18-sepSVGT6-SDU4



.





















_____________________________________________________________________________

TVZ  1     -     Ere klasse










PERS.  %
DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG J P N D
Maandag 22-sep TTVB 1 TVZ 1 19.30        
Donderdag 2-okt TVZ 1 TTVB 2 19.45        
Donderdag 9-okt SALM 1 TVZ 1 20.00        
Dinsdag 14-okt EOB 1 TVZ 1 19.30        
Donderdag 30-okt TVZ 1 SEL 1 19.45        
Dinsdag 4-nov FRM 1 TVZ 1 19.45        
Maandag 10-nov TVZ 1 SVGT 1 19.45        
Donderdag 20-nov SVGT 2 TVZ 1 19.45        
Maandag 24-nov TVZ 1 TVZ 2 19.45        
Donderdag 18-dec TVZ 1 FRM 2 19.45        
Donderdag 15-jan TVZ 1 TTVB 1 19.45        
Maandag 19-jan TTVB 2 TVZ 1 19.30        
Donderdag 29-jan TVZ 1 SALM 1 19.45        
Donderdag 5-feb TVZ 1 EOB 1 19.45        
Woensdag 11-feb SEL 1 TVZ 1 19.30        
Donderdag 19-feb TVZ 1 FRM 1 19.45        
Donderdag 5-mrt SVGT 1 TVZ 1 19.45        
Donderdag 12-mrt TVZ 1 SVGT 2 19.45        
Donderdag 19-mrt TVZ 2 TVZ 1 19.45        
Dinsdag 31-mrt FRM 2 TVZ 1 19.45        











EOB Europees Octrooibureau, Patentlaan 2, 2280 HV Rijswijk
FRM Forum '72,  P. van Vlietlaan 35, Rijswijk
SALM Salamanders, Veenbes 17, 2291 NT  Wateringen
SEL Sporthal de Schulpwei, Dr. Mansveldkade 1, Wassenaar
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
TTVB Tafeltennisvereniging Buytenrode, César Franckrode 60a, Zoetermeer.

































Naam:
Telefoon:
UBT














Joop Hansen 06 - 33 00 23 00 366














Patrick Hansen 070 - 3 07 72 51 830














Nico van Houten 070 - 3 60 78 10  /  06 - 38 71 59 30 952




TVZ  2     -     Ere klasse












PERS.  %

DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG FZ FH J R D
Donderdag 25-sep TVZ 2 SVGT 1 19.45          
Donderdag 2-okt SVGT 2 TVZ 2 19.45          
Donderdag 9-okt TVZ 2 EOB 1 19.45          
Dinsdag 28-okt FRM 2 TVZ 2 19.45          
Donderdag 6-nov TVZ 2 TTVB 1 19.45          
Maandag 10-nov TTVB 2 TVZ 2 19.30          
Donderdag 20-nov TVZ 2 SALM 1 19.45          
Maandag 24-nov TVZ 1 TVZ 2 19.45          
Donderdag 11-dec TVZ 2 SEL 1 19.45          
Dinsdag 16-dec FRM 1 TVZ 2 19.45          
Donderdag 15-jan SVGT 1 TVZ 2 19.45          
Donderdag 22-jan TVZ 2 SVGT 2 19.45          
Dinsdag 27-jan EOB 1 TVZ 2 19.30          
Donderdag 12-feb TVZ 2 FRM 2 19.45          
Maandag 16-feb TTVB 1 TVZ 2 19.30          
Donderdag 5-mrt TVZ 2 TTVB 2 19.45          
Donderdag 12-mrt SALM 1 TVZ 2 20.00          
Donderdag 19-mrt TVZ 2 TVZ 1 19.45          
Woensdag 25-mrt SEL 1 TVZ 2 19.30          
Donderdag 2-apr TVZ 2 FRM 1 19.45          
                   


EOB Europees Octrooibureau, Patentlaan 2, 2280 HV Rijswijk
FRM Forum '72,  P. van Vlietlaan 35, Rijswijk
SALM Salamanders, Veenbes 17, 2291 NT  Wateringen
SEL Sporthal de Schulpwei, Dr. Mansveldkade 1, Wassenaar
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
TTVB Tafeltennisvereniging Buytenrode, César Franckrode 60a, Zoetermeer.




























Naam: Telefoon:
UBT


















Frans Zuidwijk 070 - 3 47 70 40  /  06 - 21 94 89 93 402


















Fred Hoogendoorn 070 - 3 87 22 87  /  06 - 17 26 45 69 403


















Joop Brouwer 070 - 4 27 48 11  /  06 - 15 55 57 24 804


















Raymond Nengerman 06 - 20 77 25 35  /  06 - 81 89 34 54 1130





TVZ  3     -     Overgangsklasse











PERS.  %
DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG J C E W D
Donderdag 2-okt TVZ 3 VVV 1 19.45          
Donderdag 9-okt SALM 2 TVZ 3 20.00          
Woensdag 15-okt SDU 2 TVZ 3 19.30          
Donderdag 30-okt TVZ 3 VEW 1 19.45          
Maandag 3-nov TTVB 3 TVZ 3 19.30          
Maandag 10-nov TVZ 3 SVGT 3 19.45          
Woensdag 19-nov SDU 1 TVZ 3 19.30          
Maandag 24-nov TVZ 3 WDK 1 19.45          
Vrijdag 23-jan VVV 1 TVZ 3 20.00          
Donderdag 29-jan TVZ 3 SALM 2 19.45          
Donderdag 5-feb TVZ 3 SDU 2 19.45          
Dinsdag 10-feb VEW 1 TVZ 3 19.45          
Donderdag 19-feb TVZ 3 TTVB 3 19.45          
Donderdag 5-mrt SVGT 3 TVZ 3 19.45          
Donderdag 12-mrt TVZ 3 SDU 1 19.45          
Dinsdag 17-mrt WDK 1 TVZ 3 19.30          
                       
















































SALM Salamanders, Veenbes 17, 2291 NT  Wateringen
SDU  's Lands Drukkerij en Uitgeverij, Marie Heinenweg 15, Den Haag
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
TTVB Tafeltennisvereniging Buytenrode, César Franckrode 60a, Zoetermeer.
VEW Verkeer en Waterstaat, Veldzicht 20, 2543 RT  Den Haag
VVV Veni Vidi Vici, de "Batstee", van Ruysdaellaan 95, 2264 TA  Leidschendam
WDK Wijkvereniging de Kruin, Acasiastraat 178 a (wijkgebouw), Den Haag
























Naam: Telefoon:
UBT
















Johan Roeters 070 - 3 62 29 80  /  06 - 45 59 21 07 40
















Christian Blokpoel 070 - 3 67 38 64  /  06 - 48 79 79 75 827
















Eef te Pas 070 - 3 01 00 09 891
















Waldemar Kopiel 070 - 3 63 85 08  /  06 - 54 69 29 29 949




TVZ  4     -     1e Klasse   










PERS.  %
DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG H F R D
Donderdag 2-okt TVZ 4 SVGT 4 19.45        
Donderdag 9-okt SALM 3 TVZ 4 20.00        
Donderdag 16-okt TVZ 5 TVZ 4 19.45        
Donderdag 30-okt TVZ 4 VEW 2 19.45        
Donderdag 6-nov HPSV 1 TVZ 4 19.30        
Maandag 10-nov TVZ 4 HPSV 2 19.45        
Woensdag 19-nov SDU 3 TVZ 4 19.30        
Maandag 24-nov TVZ 4 WDK 2 19.45        
Dinsdag 9-dec EOB 2 TVZ 4 19.30        
Donderdag 22-jan SVGT 4 TVZ 4 19.45        
Donderdag 29-jan TVZ 4 SALM 3 19.45        
Donderdag 5-feb TVZ 4 TVZ 5 19.45        
Dinsdag 10-feb VEW 2 TVZ 4 19.45        
Donderdag 19-feb TVZ 4 HPSV 1 19.45        
Donderdag 5-mrt HPSV 2 TVZ 4 19.30        
Donderdag 12-mrt TVZ 4 SDU 3 19.45        
Dinsdag 17-mrt WDK 2 TVZ 4 19.30        
Donderdag 26-mrt TVZ 4 EOB 2 19.45        
 
                 






















EOB Europees Octrooibureau, Patentlaan 2, 2280 HV Rijswijk
HPSV Burgemeester Patijnlaan 35, Den Haag
SDU  's Lands Drukkerij en Uitgeverij, Marie Heinenweg 15, Den Haag
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
VEW Verkeer en Waterstaat, Veldzicht 20, 2543 RT  Den Haag
WDK Wijkvereniging de Kruin, Acasiastraat 178 a (wijkgebouw), Den Haag













Naam: Telefoon:
UBT














Heinz Riemann 070 - 3 99 61 63  /  06 - 12 56 91 17 1027














Frank Wouters 070 - 3 90 16 65  /  06 - 42 44 92 79 1219














Richard Kuijper 06 - 24 35 46 29 1266



TVZ  5     -     1e Klasse  











PERS.  %
DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG H J B R D
Donderdag 25-sep TVZ 5 SDU 3 19.45          
Donderdag 2-okt SALM 3 TVZ 5 20.00          
Dinsdag 7-okt WDK 2 TVZ 5 19.30          
Donderdag 16-okt TVZ 5 TVZ 4 19.45          
Dinsdag 28-okt EOB 2 TVZ 5 19.30          
Donderdag 6-nov TVZ 5 VEW 2 19.45          
Donderdag 20-nov TVZ 5 HPSV 1 19.45          
Donderdag 11-dec TVZ 5 HPSV 2 19.45          
Donderdag 18-dec SVGT 4 TVZ 5 19.45          
Woensdag 14-jan SDU 3 TVZ 5 19.30          
Donderdag 22-jan TVZ 5 SALM 3 19.45          
Donderdag 29-jan TVZ 5 WDK 2 19.45          
Donderdag 5-feb TVZ 4 TVZ 5 19.45          
Donderdag 12-feb TVZ 5 EOB 2 19.45          
Dinsdag 17-feb VEW 2 TVZ 5 19.45          
Donderdag 12-mrt HPSV 1 TVZ 5 19.30          
Donderdag 26-mrt HPSV 2 TVZ 5 19.30          
Donderdag 2-apr TVZ 5 SVGT 4 19.45          
                       
























EOB Europees Octrooibureau, Patentlaan 2, 2280 HV Rijswijk
HPSV Burgemeester Patijnlaan 35, Den Haag
SDU  's Lands Drukkerij en Uitgeverij, Marie Heinenweg 15, Den Haag
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
VEW Verkeer en Waterstaat, Veldzicht 20, 2543 RT  Den Haag
WDK Wijkvereniging de Kruin, Acasiastraat 178 a (wijkgebouw), Den Haag




































Naam: Telefoon:
UBT




























Hans Prins
06 - 27 04 15 35 805
















Joop Roeters 070 - 3 96 81 32  /  06 - 44 42 26 14 810
















Bas Mullekes 070 - 3 68 49 43  /  06 - 24 26 50 74 818
















Rob in`t Hout
070 - 3 55 79 94  /  06 - 12 79 14 85 644
















Rob van der Bol 070 - 3 67 52 04 953





TVZ  6     -     3e Klasse 











PERS.  %
DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD UITSLAG L LN M H D
Donderdag 25-sep TVZ 6 SDU 4 19.45  
     
Donderdag 2-okt SALM 5 TVZ 6 20.00          
Maandag 6-okt VVV 4 TVZ 6 20.00          
Donderdag 16-okt TVZ 6 SALM 6 19.45          
Dinsdag 28-okt FRM 6 TVZ 6 19.45          
Donderdag 6-nov TVZ 6 VVV 3 19.45          
Donderdag 20-nov TVZ 6 FRM 5 19.45          
Donderdag 11-dec TVZ 6 SVGT 7 19.45          
Donderdag 18-dec SVGT 6 TVZ 6 19.45          
Woensdag 14-jan SDU 4 TVZ 6 19.30          
Donderdag 22-jan TVZ 6 SALM 5 19.45          
Donderdag 29-jan TVZ 6 VVV 4 19.45          
Donderdag 5-feb SALM 6 TVZ 6 20.00          
Donderdag 12-feb TVZ 6 FRM 6 19.45          
Vrijdag 20-feb VVV 3 TVZ 6 20.00          
Dinsdag 10-mrt FRM 5 TVZ 6 19.45          
Donderdag 26-mrt SVGT 7 TVZ 6 19.45          
Donderdag 2-apr TVZ 6 SVGT 6 19.45          
                       
























FRM Forum '72,  P. van Vlietlaan 35, Rijswijk
SALM Salamanders, Veenbes 17, 2291 NT  Wateringen
SDU  's Lands Drukkerij en Uitgeverij, Marie Heinenweg 15, Den Haag
SVGT Sla Vooral Goed Terug, Wapserveenstraat 507 (kelder), Den Haag
VVV Veni Vidi Vici, de "Batsee" , van Ruysdaellaan 95, 2264 TA Leidschendam
















































Naam: Telefoon:
UBT
















Paul van der Bol 070 - 3 45 26 94 408
















Louis Groenendijk 06 - 18 22 67 11 433
















Leo Noordijk 070 - 3 89 46 93  /  06 - 49 99 68 64 812
















Maurice Lieshout 06 - 51 10 86 11 1177
















Hans Overvoorde 070 - 3 26 53 03  /  06 - 10 72 97 96 1239

















Voor- en achternaam Straat, huisnummer, pc en woonplaats E-mailadres Telefoonnr. Mobiel Nr.
Bas Mullekes Leyweg 25,  2545 CB  Den Haag bmullekes@zonnet.nl 070 - 3 68 49 43 06 - 24 26 50 74 818
Christian Blokpoel Salvador Allendestraat 60,  2552 NE  Den Haag chris_1976@live.nl 070 - 3 67 38 64 06 - 48 79 79 75 827
Eef te Pas Distelveld 4,  2492 LR  Den Haag eefmarja@ziggo.nl 070 - 3 01 00 09   891
Frank Wouters Van Alpenlaan 79,  2533 GV  Den Haag fjwouters@gmail.com 070 - 3 90 16 65 06 - 42 44 92 79 1219
Frans Zuidwijk Van den Boschstraat 261,  2595 AD  Den Haag franneke@ziggo.nl 070 - 3 47 70 40 06 - 21 94 89 93 402
Fred Hoogendoorn Heeswijkstraat 89,  2275 EC  Den Haag fredhoogendoorn@zonnet.nl 070 - 3 87 22 87 06 - 17 26 45 69 403
Hans Overvoorde Middenstede 141,  2543 TG  Den Haag hans.overvoorde@gmail.com 070 - 3 26 53 05 06 - 10 72 97 96 1239
Hans Prins Waterviolier 24,  2266 ME  Stompwijk hansprins54@hotmail.com   06 - 27 04 15 35 805
Heinz Riemann Burgerdijkstraat 35,  2522 BC  Den Haag wezell@casema.nl 070 - 3 99 61 63 06 - 12 56 91 17 1027
Johan Roeters Hoogeveenlaan 4 G,  2545 TR  Den Haag cara.johan@gmail.com 070 - 3 62 29 80 06 - 45 59 21 07 40
Joop Brouwer O. Romeroplein 4,  2552 PX  Den Haag jocoromero@ziggo.nl 070 - 4 27 48 11 06 - 15 55 57 24 804
Joop Hansen Reinwardtstraat 56,  2522 AD  Den Haag t.hansen@casema.nl   06 - 33 00 23 00 366
Joop Roeters Clavecimbellaan 471,  2287 VS  Rijswijk jooproeters@casema.nl 070 - 3 96 81 32 06 - 44 42 26 14 810
Leo Noordijk J. de Weertstraat 24, 2531 XH  Den Haag leonoordijk@gmail.com 070 - 3 89 46 93 06 - 49 99 68 64 812
Leo van de Laar Frits Diepenlaan 120,  2497 DM  Den Haag wilvandelaar@casema.nl 070 - 3 94 48 91    
Louis Groenendijk P. Langendijkstraat 179,  2533 TJ  Den Haag cplugge@hotmail.com   06 - 18 22 67 11 433
Maarten Verpoort Loosduinsekade 125 m ,  2571 PN  Den Haag maarten126e@hotmail.com   06 - 44 56 66 53 813
Maurice Lieshout Gandhistraat 62, 2622 GE  Delft higgens@ziggo.nl   06 - 51 10 86 11 1177
Nico van Houten Beeklaan 390,  2562 BH  Den Haag n.vanhouten@ziggo.nl 070 - 3 60 78 10 06 - 38 71 59 30 952
Patrick Hansen Blekerslaan 37,  2282 PA  Rijswijk pahansen@casema.nl 070 - 3 07 72 51   830
Paul van der Bol Mr. J. Meermanstraat 19,  2552 KR  Den Haag pvanderbol@gmail.com 070 - 3 45 26 94   408
Peter Melet Irisplein 11,  2565 TB  Den Haag pmelet@xsall.nl 070 - 3 60 55 45 06 - 10914138 1273
Raymond Nengerman Jan v/d Heijdenstraat 51, 2522 EL  Den Haag raytje_@hotmail.com 06 - 20 77 25 35 06 - 81 89 34 54 1130
Richard Kuijper Steenzicht 153,  2543 AD  Den Haag richardenjordi@ziggo.nl   06 - 24 35 46 29 1266
Rob in`t Hout Stokroosstraat 35,  2565 BJ  Den Haag el@ziggo.nl 070 - 3 55 79 94 06 - 12 79 14 85 644
Rob van der Bol Loenensestraat 57,  2574 RG  Den Haag lauravdb62@hotmail.com 070 - 3 67 52 04   953
Thijs Vierling Dierensenlaan 222,  2573 KP  Den Haag   070 - 3 64 88 60 06 - 57 06 76 49  
Waldemar Kopiel Hoogbuurlostraat 24,  2573 HZ  Den Haag waldemar63@casema.nl 070 - 3 63 85 08 06 - 54 69 29 29 949